Veiling van schilderijen t.v.v. Artsen Zonder Vakantie
Katleen Rommelaere, bestuurslid van Davidsfonds Lede, schildert markante taferelen van de Geelstervallei te Impe.

Hier kunt u online een bod doen op deze schilderijen.

De veling gaat door op 9 juni 2019 om 18u in het OC van Impe, 9340 Impe-Lede.

Klik hier voor meer informatie.

Aquarel, 32 X 35
Bosgeelster

niets
geboden

Aquarel, 61 X 52
De Oude Mol, oudste cafeetje in Impe. Het dateert van 1866.
Er vonden opnames plaats voor “Man Bijt Hond” en “Flikken”.

niets
geboden

Acryl op doek, 60 X 50

niets
geboden

Aquarel, 65 X 55

niets
geboden

Aquarel, 38 X 3

€ 100,00
geboden

Aquarel, 49 X 39
Weegbree

niets
geboden

Aquarel, 65 X 55

niets
geboden

Aquarel, 32 X 42

niets
geboden

Aquarel, 55 X 65

niets
geboden

Acryl op doek, 50 X 70
Kapel van de heilige M. Nicolaus van Tolentijn 1872, heropgericht 1985.

niets
geboden

Impressie van de groene natuur
3 luik
Acryl op doek, 3 keer 30 X 30

niets
geboden

Aquarel, 53 X 57
Wijmen of 'wissen' waren twijgen van wilgen die als bindmiddel werden gebruikt voor het maken van manden en vlechtwerk. De plaats waar wilgen groeien, heet een wijmenier.

niets
geboden